PROJEKTOWANIE ELEWACJI

1. Oferta

Przygotuj wizualizajcę domu, którą otrzymałeś przy zakupie projektu, bądź wykonaj kilka ujęć swojego domu w celu przygotowania indywidualnej oferty.

2. Konsultacja

Nasz każdy projekt zaczynamy wspólnym spotkaniem, na którym poznajemy Państwa preferencje estetyczne i wymagania dotyczące projektu. W niektórych przypadkach wygląd zewnętrzny budynku regulowany jest w Warunkach Zabudowy lub Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego – poinformuj nas o istotnych dla projektu zapisach. Na spotkaniu ustalimy odpowiedni zakres i formę współpracy, dostosowane indywidualnie do Państwa oczekiwań oraz przedstawiamy harmonogram prac projektowych.

3. Wizualizacje

Wykonujemy wizualizację bryły budynku z naniesionymi materiałami, kolorystyką i strukturą. W skład projektu wchodzą nie tylko wizualizacje elewacji, ale również zestawienie użytych materiałów wraz z podaniem ich ilości. Dobieramy materiały od wykończenia ścian, przez parapety, gzymsy, rynny, pokrycie dachu, w niektórych przypadkach oświetlenie elewacyjne, tarasu, podjazdu… Jeśli jest to stan surowy otwarty lub wymienione mają być okna i drzwi, w skład projektu wchodzą również dobory okien i drzwi.